Menü
Çetin Yapı Erbaa

FİRMA PROFİLİ

TÜRK standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşaa etme misyonuyla kurulan Çetin Yapı bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Tokat Erbaa da 13 yılı aşkındır faaliyet gösteren Çetin Yapı; günümüzde lüks konut projeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Çetin Yapı teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Çetin Yapı; inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Çetin Yapı gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek TÜRK standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.


KALİTE YÖNETİMİ

Sizlere her zaman en iyiyi sunabilmek için çalışıyoruz.

Standartlar ve Yönetmelikler

Sektördeki standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, iş tekniklerine ve yönetmeliklere uymak.

İstikrarlı Arge İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir araya toplayarak, tüm projelerimize uygulamak.

Müşteri İhtiyaç ve Beklentileri

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak.

İş Güvenlik Yönetmelikleri

En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

Eğitim Hizmetleri

Eğitimli insan kalitesine önem vererek, çalışanlarına her seviyede gerekli eğitimi sunmak.

Sorumluluk

Yatırımlarınızı kendi yatırımlarımız gibi benimser ve kendimizi sorumlu hissederiz.

Çalışkanlık

Kendi alanımızda TÜRK standartlarında hizmet sağlayabilmek için çalışırız.

İtina

Hiçbir detayın gözden kaçmadığından emin oluruz.

Kaliteli Yaşam Sürme

Aileleri doğal hayat ve teknoloji ile birlikte konumlandırmasından ortaya çıkan “Kaliteli Yaşam Sürme” olgusunu, projelendirdiği ve inşaa ettiği yapıların başlangıç ve temel noktası olarak görmek.


DEĞERLERİMİZ

Güvenmek ve Güvenilir Olmak

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde ÇETİN YAPI, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

Çevreye Duyarlılık

ÇETİN YAPI olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.